kartvizit

Beşiktaş matbaa olarak hem sizin yaptığınız kartvizit tasarımlarına göre üretim yapabileceğimiz gibi uzman grafikerlerimizlede tasarım hizmeti vermekteyiz. 

Kartvizit sizin ve şirketinizin müşterilerinize ilk izlenimlerinizde önemli bir araçtır. Beşiktaş matbaa Özgün bir tasarım ve kaliteli baskı ile sizi ön plana çıkaracaktır. Kartvizit çok önemli tanıtım ve pazarlama aracıdır.

Kartvizit kuşe, Fantezi ve Japon bristol kağıtla uygulanabilir. Düz Kesim ve özel kesim yapılabilir. Ayıca 350 gr mat kuşe, 700 gr sıvamalı kalın kartvizit, kalın karvizit kabartma laklı, şeffaf kartvizit, ve özel kartvizit üretimlerimiz mevcuttur.  Ayrıca 100 adet gibi düşük adetleri ihtiyaçlarınızıda yapmaktayız.

Örnekler için yandaki Fantazi kartvizit, Selefonlu kartvizit ve Özel kartvizit, şeffaf kartvizit ve Kalın kartvizit bölümlerine bakabilirsiniz.

kartvizit için beşiktaş matbaa..... 

*******************************************************************************

kartvizitkartvizitkartvizittkartvizitkartvizitkartvizitkartvizitkartvizit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 etiketler : beşiktaş matbaa, beşiktaş kartvizit, matbaa, kartvizit, kartvizit beşiktaş, matbaa beşiktaş, kartvizit beşiktaş, beşiktaş matbaa kartvizit şirketleri, beşiktaş kartvizit basımı,kartvizit başiktaş, beşiktaştaki matbaalar, beşiktaş kartvizit üretimi